Spotkanie integracyjne z okazji „ Dnia Kobiet’’ uczestniczek grupy wsparcia „ Razem Łatwiej’’

20170322W dniu 15 marca 2017 roku odbyło się spotkanie integracyjne z okazji „ Dnia Kobiet’’ uczestniczek grupy wsparcia „ Razem Łatwiej’’.
Spotkanie odbyło się w Pizzerii Margerita w Krasnymstawie, na które przyszły uczestniczki grupy z dziećmi, oraz pracownicy socjalni Pani Anna Pudło i Pani Agnieszka Piłat.
Uczestnicy integrowali się przy poczęstunku pizzą, panie otrzymały tulipany z okazji Dnia Kobiet.
W czasie spotkania rozmawiały o zmianach jakie zaszły w ich życiu dzięki uczestnictwu w grupie wsparcia.
Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze.

Spotkanie integracyjne z okazji „Dnia Kobiet” dla uczestników grupy wsparcia „Krok w przód”

3 mW dniu 10.03.2016r odbyło się spotkanie integracyjne z okazji „Dnia Kobiet” dla uczestników grupy wsparcia „Krok w przód”.
W spotkaniu udział wzięli: Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie Pan Mariusz Antoniak, Kierownik Sekcji Pomocy Środowiskowej Pani Ewa Jastrzębska oraz pracownicy socjalni: Pani Agnieszka Kowalczyk i Pani Anita Chmiel. Uczestniczki spotkania z okazji „Dnia Kobiet” otrzymały tulipany, integrowały się przy słodkim poczęstunku.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze.

Czytaj więcej...

Spotkanie integracyjne z okazji „ Dnia Kobiet ” dla uczestniczek grupy wsparcia „Twarzą do życia”.

1 mSekcja Pomocy Środowiskowej informuje, że w dniu 9.03.2017 roku odbyło się spotkanie integracyjne z okazji „ Dnia Kobiet ” uczestniczek grupy wsparcia „Twarzą do życia”. Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze, przy stole zastawionym potrawami przygotowanymi przez uczestniczki grupy.
Święto kobiet zostało zaakcentowane drobnym upominkiem i symbolicznym tulipanem. Dodatkową atrakcją spotkania były imieniny jednej z uczestniczek, która na tę okoliczność przybyła ze smakowitym ciastem.

Czytaj więcej...

Informacja z dystrybucji pozyskanych owoców i warzyw

2 mKierownik Sekcji Pomocy Środowiskowej informuje, że rozpoczęła się realizacja projektu socjalnego „Odżywiamy się zdrowo” , którego celem jest:
- przeciwdziałanie szeroko pojętemu wykluczeniu społecznemu,
- wsparcie budżetu domowego o dodatkowe artykuły spożywcze,
- nabywanie umiejętności racjonalnego gospodarowania budżetem domowym i przygotowywanie zdrowych potraw dla osób i członków rodzin.

Czytaj więcej...

Ferie zimowe na Świetlicy Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży w Krasnymstawie

20170206 mFerie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Juz po raz drugi nasza Świetlica zorganizowała Ferie dla 23 wychowanków w okresie od 16 stycznia do 27 stycznia 2017 roku. Dzieci miały okazję przeżyc wiele niezapomnianych chwil, pełnych radości. Zajęcia były bardzo urozmaicone. Począwszy od zabaw ruchowych, tańców integracyjnych, gier świetlicowych, planszowych, karcianych poprzez wycieczki, wyjazdy i wyjścia, a kończąc na zajęciach plastycznych, rękodzielniczych, projektowych m.in. Wykonywanie kubków, karmników. Wychowankowie spotykali się przez dziesięć dni codziennie.

Czytaj więcej...